Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

MH Egészségügyi Központ sportolói a NATO futáson

Tizenhat NATO és partnerország képviselői között a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ munkatársai is részt vettek az idén 13. alkalommal megrendezett NATO RUN 2018 nemzetközi futóversenyen Budapesten, 2018. szeptember 23-án.

A 4, illetve 10 kilométeres távokon, valamint a 10 kilométeres váltóban katonák, honvédelmi dolgozók és civilek álltak rajthoz.
Az MH Egészségügyi Központ (a továbbiakban: MH EK) állományából 18 fő indult a különböző távokon, amelyeken sikereket értek el.

Helyezést az intézmény Egészségfejlesztési Osztályának munkatársa, Polonyiné dr. Svéd Krisztina Amelita őrnagy ért el abszolút és katonai női egyéniben, valamint Dezső Daniella hadnagy jeleskedett a vegyes váltóban. Mindketten a második helyezettnek járó díjat vehették át Korom Ferenc altábornagytól, a Honvéd Vezérkar főnökétől és koordinációs helyettesétől, Dr. Böröndi Gábor altábornagy úrtól.
A sportolókat és a rendezvény vendégeit idén a katonai rendészek statikus bemutatója, egészségügyi tanácsadás, helyszíni toborzás, valamint különböző NATO kommunikációs programok várták.

Az MH EK egészségfejlesztő munkatársai a korábbi évekhez hasonlóan prevenciós témájú programokkal készültek, amelyek segítségével az érdeklődők felmérhették tudásukat az egészséges életmódot illetően, többek között testmozgás és egészségtudatos táplálkozás körében.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány