Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Megújult az MH Egészségügyi Központ honlapja

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. január 18., hétfő 15:00

Sok-sok előkészítő munka és tervezés után megújult a honlapunk.

Az új weboldal kialakításánál arra törekedtünk, hogy a betegtájékoztatás egy modern, felhasználóbarát felületen könnyebben és áttekinthetőbben valósuljon meg. Újdonság, a kereshető telefonkönyv, a szakrendelések és szakambulanciák átláthatóbb beosztása, valamint a mobilbarát kialakítás.

A honvedkorhaz.hu folyamatosan frissül, azonban előfordulhatnak még kisebb-nagyobb hibák, amelyek kijavítása a tesztüzem során valósul meg. Észrevételeiket megküldhetik a szerv.mh.ek.kko@hm.gov.hu e-mail címre.

A rendelési idők táblázata az átmeneti időszakban a régi, megszokott formában is letölthető a cikk alján.

Honlapunk végleges, teljeskörű megújulásáig szíves türelmüket kérjük.

új_honlap_12_29_1500