Megújult az MH Egészségügyi Központ honlapja

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Sok-sok előkészítő munka és tervezés után megújult a honlapunk.

Az új weboldal kialakításánál arra törekedtünk, hogy a betegtájékoztatás egy modern, felhasználóbarát felületen könnyebben és áttekinthetőbben valósuljon meg. Újdonság, a kereshető telefonkönyv, a szakrendelések és szakambulanciák átláthatóbb beosztása, valamint a mobilbarát kialakítás.

A honvedkorhaz.hu folyamatosan frissül, azonban előfordulhatnak még kisebb-nagyobb hibák, amelyek kijavítása a tesztüzem során valósul meg. Észrevételeiket megküldhetik a szerv.mh.ek.kko@hm.gov.hu e-mail címre.

A rendelési idők táblázata az átmeneti időszakban a régi, megszokott formában is letölthető a cikk alján.

Honlapunk végleges, teljeskörű megújulásáig szíves türelmüket kérjük.

új_honlap_12_29_1500