Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Megjelent az MH Egészségügyi Központ professzorának legújabb könyve

Megjelent Prof. Dr. Sandra Sándor nyugállományú ezredes, az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Reumatológiai és Fizioterápiás Szakrendelés rendelésvezető főorvosának legújabb könyve „A gyógyulás és a rekreáció lehetősége a karcagi gyógyvízben és a nagykunsági régióban” címmel.

1609151987
A kötet bemutatja Karcag város gyógyfürdőjének és a Nagykunságnak az egészségre gyakorolt hatásait, illetve gasztronómiai sajátosságait. A kiadvány Varga Mihály pénzügyminiszter ajánlásával és Fazekas Sándor korábbi földművelésügyi miniszter gondolataival került kiadásra.

Sandra főorvos szaktekintélynek számít a reumatológia-fizioterápia területén, könyvei megjelentetésével ráirányítja a figyelmet a mozgásszervi megbetegedések megelőzésére és azok kezelésére.

1609151987
A hiánypótló kiadvány hozzájárul a gyógyulni és kikapcsolódni vágyók ismereteinek bővítéséhez és kedvcsináló a Nagykunság természeti értékeinek feltárásához.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány