Megjelent az MH Egészségügyi Központ professzorának legújabb könyve

2019. szeptember 5., csütörtök 12:41

Megjelent Prof. Dr. Sandra Sándor nyugállományú ezredes, az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Reumatológiai és Fizioterápiás Szakrendelés rendelésvezető főorvosának legújabb könyve „A gyógyulás és a rekreáció lehetősége a karcagi gyógyvízben és a nagykunsági régióban” címmel.

1609151987
A kötet bemutatja Karcag város gyógyfürdőjének és a Nagykunságnak az egészségre gyakorolt hatásait, illetve gasztronómiai sajátosságait. A kiadvány Varga Mihály pénzügyminiszter ajánlásával és Fazekas Sándor korábbi földművelésügyi miniszter gondolataival került kiadásra.

Sandra főorvos szaktekintélynek számít a reumatológia-fizioterápia területén, könyvei megjelentetésével ráirányítja a figyelmet a mozgásszervi megbetegedések megelőzésére és azok kezelésére.

1609151987
A hiánypótló kiadvány hozzájárul a gyógyulni és kikapcsolódni vágyók ismereteinek bővítéséhez és kedvcsináló a Nagykunság természeti értékeinek feltárásához.