Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Megjelent az MH Egészségügyi Központ professzorának legújabb könyve

2019. szeptember 5., csütörtök 12:41

Megjelent Prof. Dr. Sandra Sándor nyugállományú ezredes, az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Reumatológiai és Fizioterápiás Szakrendelés rendelésvezető főorvosának legújabb könyve „A gyógyulás és a rekreáció lehetősége a karcagi gyógyvízben és a nagykunsági régióban” címmel.

1609151987
A kötet bemutatja Karcag város gyógyfürdőjének és a Nagykunságnak az egészségre gyakorolt hatásait, illetve gasztronómiai sajátosságait. A kiadvány Varga Mihály pénzügyminiszter ajánlásával és Fazekas Sándor korábbi földművelésügyi miniszter gondolataival került kiadásra.

Sandra főorvos szaktekintélynek számít a reumatológia-fizioterápia területén, könyvei megjelentetésével ráirányítja a figyelmet a mozgásszervi megbetegedések megelőzésére és azok kezelésére.

1609151987
A hiánypótló kiadvány hozzájárul a gyógyulni és kikapcsolódni vágyók ismereteinek bővítéséhez és kedvcsináló a Nagykunság természeti értékeinek feltárásához.