Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Magas rangú katonatiszt látogatása a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban

2018. szeptember 7., péntek 10:33

Együttműködési lehetőségek feltérképezése céljából tett látogatást Dr. Christoph Büttner nyugállományú ellentengernagy, a Bundeswehr egészségügyi szolgálatának volt helyettes vezetője egy multinacionális vállalat képviselőivel a Magyar Honvédség Egészségügyi Központban 2018. szeptember 03-án.

A delegáció tagjait Dr. Kopcsó István orvos dandártábornok, a Magyar Honvédség egészségügyi főnöke fogadta az intézmény Róbert Károly körúti telephelyén. A magas rangú katonatiszt korábban szakértőként vett részt a külföldi vállalat észak-németországi sebészeti szimulációs központjának létrehozásában. A delegáció a szimulációs központ kapacitásának bővebb kihasználása érdekében lehetőségeket kínált fel az oktatásra, képzésre orvos szakmai területen is. Kopcsó dandártábornok üdvözölte a felajánlást és elmondta, hogy a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ nyitott a közös együttműködésre.