Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Lengyelországi gyakorlaton a Mobil Biológiai Laboratórium

Lengyelországi Orzyszban található Szárazföldi Erők Kiképző Központ (Land Forces Field Training Centre - ORZYSZ) kiképzőbázison gyakorlatozik a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Mobil Biológiai Laboratóriuma (MBL). Az MBL magyar felajánlásként része a NATO Azonnali Reagáló Erők (NRF) 2020-as váltásának.

1609151904
A DRAGON-2019 nemzetközi feladat során lehetőség nyílik szakmai egyeztetésekre, mintavételezési és laboratóriumi feladatok elvégzésére, illetve valós harcanyaggal történő, műveleti szituációk végrehajtására is. A gyakorlat biztosítja annak a minősítésnek a megszerzését is, amellyel a labor a jövőben is tagja lehet a NATO NRF váltásnak.

1609151905
Legfrissebb hírek