Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Látogatási tilalom

A lakosság körében észlelt influenza aktivitás emelkedése miatt, a járvány kiterjedésének megelőzése érdekében az MH Egészségügyi Központ, Honvédkórház telephelyein látogatási tilalom lépett életbe.

Az MH Egészségügyi Központ parancsnoka a honvédelemről és a Magyar Honvédségről, valamint a különleges jogrendben bevezethető intézkedésről szóló 2011. évi CXIII. törvény 52. § (1) bekezdésében kapott felhatalmazás alapján, figyelemmel a 118/450. számú Influenza/Influenzaszerű megbetegedések Járványvédelmi tervére a lakosság körében észlelt influenza aktivitás emelkedése miatt, a járvány kiterjedésének megelőzése érdekében látogatási tilalmat rendelt el.

A 39/2015 számú intézkedés személyi hatálya kiterjed a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ (a továbbiakban: MH EK) székhely (1134 Budapest. Róbert Károly krt. 44.), Podmaniczky utcai (1062 Budapest, Podmaniczky u. 109. –111.), Szanatórium utcai (1 121 Budapest, Szanatórium utcai 2/a.), telephelyein, Kardiológiai Rehabilitációs Intézet (8230 Balatonfüred, Szabadság u. 5.), a Hévízi Mozgásszervi Rehabilitációs Intézet (8381 Hévíz Ady Endre u. 31.) és a Hévízi Rehabilitációs Intézet (8381 Hévíz, Kossuth Lajos u. 7/a.,) telephelyek személyi állományára.

Az Intézkedés 2015. február 5. -én lép hatályba és visszavonásig érvényes.

Budapest, 2015. február 5.

Tisztelettel:

Dr. Zsiros Lajos Ph. D. o.ddtbk.
orvosigazgató
Legfrissebb hírek