Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Lakossági felhívás! - kérdőív kitöltése az elővizsgálati pontokon

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ tájékoztatja a betegeit, illetve az intézménybe érkezőket, hogy a Róbert Károly körúti székhelyen és a Podmaniczky utcai telephelyen lévő elővizsgálati pontoknál az áthaladási folyamat részét képezi kérdőív kitöltése is.

A gyorsabb bejutás érdekében a kérdőív letölthető a honlapunkról.
Kérjük kedves betegeinket és a hozzátartozókat, hogy amennyiben lehetőség van rá, a kérdőívet nyomtatott és kitöltött változatban hozzák magukkal és nyújtsák át kollégáink részére.

Szíves együttműködésüket köszönjük!
Legfrissebb hírek