Lakossági felhívás! - kérdőív kitöltése az elővizsgálati pontokon

2020. március 17., kedd 16:30

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ tájékoztatja a betegeit, illetve az intézménybe érkezőket, hogy a Róbert Károly körúti székhelyen és a Podmaniczky utcai telephelyen lévő elővizsgálati pontoknál az áthaladási folyamat részét képezi kérdőív kitöltése is.

A gyorsabb bejutás érdekében a kérdőív letölthető a honlapunkról.
Kérjük kedves betegeinket és a hozzátartozókat, hogy amennyiben lehetőség van rá, a kérdőívet nyomtatott és kitöltött változatban hozzák magukkal és nyújtsák át kollégáink részére.

Szíves együttműködésüket köszönjük!