Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Lakossági felhívás! - kérdőív kitöltése az elővizsgálati pontokon

2020. március 17., kedd 16:30

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ tájékoztatja a betegeit, illetve az intézménybe érkezőket, hogy a Róbert Károly körúti székhelyen és a Podmaniczky utcai telephelyen lévő elővizsgálati pontoknál az áthaladási folyamat részét képezi kérdőív kitöltése is.

A gyorsabb bejutás érdekében a kérdőív letölthető a honlapunkról.
Kérjük kedves betegeinket és a hozzátartozókat, hogy amennyiben lehetőség van rá, a kérdőívet nyomtatott és kitöltött változatban hozzák magukkal és nyújtsák át kollégáink részére.

Szíves együttműködésüket köszönjük!