Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Közös mozgás a Szanatórium utcai telephelyen

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. szeptember 30-án a Szanatórium utcai telephelyen is megtartották a közös, állomány-összetartó sportfoglalkozást.

A rossz idő miatt a Szanatórium utcai telephelyen dolgozó kollégáink futás helyett az amerikai tengerészgyalogosoknál is alkalmazott gimnasztikai edzésformát választották.

Aki tudott élt a Dr. Bucsánszky Attila alezredes, intézetvezető vezényletével megvalósult sportolási lehetőséggel, mindezt természetesen a betegellátás biztosítása mellett. A telephelyen a későbbiekben is igény mutatkozik a sportfoglalkozás megrendezésére.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány