Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

KÖZLEMÉNY

Vezetői megbízás az MH EK Verőcei BetegotthonbanA Magyar Honvédség Egészségügyi Központ (továbbiakban MH EK) parancsnoka vezetői megbízás bejelentése céljából tartott állománygyűlést az alárendeltségébe tartozó Verőcei Betegotthonban 2013. április 5-én.Szabó István mérnök dandártábornok, az MH EK parancsnoka tájékoztatta az állományt, hogy a Verőcei Betegotthon vezetésével Dr. Muzsay Ildikó orvos ezredest bízta meg 2013. április 8-tól. Az átadás-átvétel 2013. április 15-ig megtörténik. Dr. Németh Károly, az eddigi intézetvezető közalkalmazotti munkaviszonya az 1700/2012-es kormányrendelet értelmében 2013. április 15-i hatállyal megszűnik.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány