Köszönet-rajz az egészségügyi dolgozóknak

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. június 11., péntek 11:30

Szívet melengető rajzot kaptunk a Csepeli Farsang Árpád Alapfokú Művészeti Iskola SZÍN-PAD-KÉP Tagintézményétől, melyen a Honvédkórház kollégáinak is köszönetet mondanak.

Az iskola rajzpályázatot hirdetett "köszönet-rajz" témakörben, ahol az egyik rajzon a
kollégáinknak mondanak köszönetet. A rajzpályázat meghirdetésével két intézményt szerettek volna köszönteni a "szíves" rajzokkal és festményekkel: a csepeli Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálatot és a soroksári Dr. Nádor Ödön Egészségügyi Intézetet. Az iskola nagy meglepetésére az egyik rajz címzettje a Honvédkórház volt.
Hálásan köszönjük a rajzot és a kedves szavakat!

20210611