Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Köszönet-rajz az egészségügyi dolgozóknak

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Szívet melengető rajzot kaptunk a Csepeli Farsang Árpád Alapfokú Művészeti Iskola SZÍN-PAD-KÉP Tagintézményétől, melyen a Honvédkórház kollégáinak is köszönetet mondanak.

Az iskola rajzpályázatot hirdetett "köszönet-rajz" témakörben, ahol az egyik rajzon a
kollégáinknak mondanak köszönetet. A rajzpályázat meghirdetésével két intézményt szerettek volna köszönteni a "szíves" rajzokkal és festményekkel: a csepeli Tóth Ilona Egészségügyi Szolgálatot és a soroksári Dr. Nádor Ödön Egészségügyi Intézetet. Az iskola nagy meglepetésére az egyik rajz címzettje a Honvédkórház volt.
Hálásan köszönjük a rajzot és a kedves szavakat!

20210611
Legfrissebb hírek