Köszönet az oltóbuszokon dolgozó munkatársaknak

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: Nagy Gábor |  2021. május 5., szerda 15:44

Március óta több, mint tizenkétezer személy beoltását végezték el a Magyar Honvédség Mobil Oltóállomásai. Az oltóbuszok számos vidéki településre jutottak el, lehetőséget biztosítva ezzel az ott élők helyben történő beoltását.

Román István, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottja köszönetét fejezte ki Szabó István honvédelmi államtitkárnak az oltóbuszok segítségéért. Levelében kiemelte, hogy a Magyar Honvédség állományába tartozó szakemberek "zökkenőmentesen és gördülékenyen" hajtották végre az oltási folyamatot.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye településein 10 napon keresztül közel 1800 lakos beoltása valósult meg a Magyar Honvédség közreműködésével.

6081579f42e04841005424
Címkék