Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Köszönet az oltóbuszokon dolgozó munkatársaknak

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: Nagy Gábor |

Március óta több, mint tizenkétezer személy beoltását végezték el a Magyar Honvédség Mobil Oltóállomásai. Az oltóbuszok számos vidéki településre jutottak el, lehetőséget biztosítva ezzel az ott élők helyben történő beoltását.

Román István, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal kormánymegbízottja köszönetét fejezte ki Szabó István honvédelmi államtitkárnak az oltóbuszok segítségéért. Levelében kiemelte, hogy a Magyar Honvédség állományába tartozó szakemberek "zökkenőmentesen és gördülékenyen" hajtották végre az oltási folyamatot.

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye településein 10 napon keresztül közel 1800 lakos beoltása valósult meg a Magyar Honvédség közreműködésével.

6081579f42e04841005424
Legfrissebb hírek