Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Koraszülött babák a Podmaniczky utcai telephelyen

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

A 2021. október 7-én bravúros beavatkozással világra hozott 750 g-os ikerpár mára - hála a gondos és magas szintű szakmai ápolásnak - elérte a közel 2 kg-os testsúlyt.

A kislányok kifogástalan állapotban készen állnak arra, hogy még egy rövid ideig a 2-es szintű PIC osztályon folytatódjon ápolásuk. Nehéz szívvel köszönünk el tőlük, de áthelyezésük lehetővé teszi majd a 3-as szintű PIC osztályunk számára, hogy újabb extrém-koraszülött babáknak segíthessünk.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány