Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Véradónap

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2008. november 27., csütörtök 8:49

145 donor vett részt az ÁEK november 27-i véradó napján. A kórház Transzfúziológiai Osztályán szervezett akció keretében elsősorban az ÁEK dolgozói, valamint a HEK és a HM II. objektum munkatársai jelentek meg a rendszeres véradók körében meghirdetett véradáson. A szűrővizsgálatot követően 130-an váltak alkalmassá véradásra.

A levett egységek nagyban segí­tik a betegellátást. Elsősorban a nagy vérigényû mûtétek – ezen belül is a szí­vműtétek – zavartalan megvalósí­tását szolgálják a saját kezdeményezésű megmozdulások. Ismét bebizonyosodott, hogy a hí­vó szó jelentőségét sokan átérzik: több kollégánk az éjszakai műszak, illetve ügyelet után kereste fel a vérellátót.

Köszönjük!