Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Véradónap

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

145 donor vett részt az ÁEK november 27-i véradó napján. A kórház Transzfúziológiai Osztályán szervezett akció keretében elsősorban az ÁEK dolgozói, valamint a HEK és a HM II. objektum munkatársai jelentek meg a rendszeres véradók körében meghirdetett véradáson. A szűrővizsgálatot követően 130-an váltak alkalmassá véradásra.

A levett egységek nagyban segí­tik a betegellátást. Elsősorban a nagy vérigényû mûtétek – ezen belül is a szí­vműtétek – zavartalan megvalósí­tását szolgálják a saját kezdeményezésű megmozdulások. Ismét bebizonyosodott, hogy a hí­vó szó jelentőségét sokan átérzik: több kollégánk az éjszakai műszak, illetve ügyelet után kereste fel a vérellátót.

Köszönjük!

Legfrissebb hírek