Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Nemzetközi tanfolyam

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2008. november 7., péntek 0:00

Angol nyelvű Nemzetközi Komplex Emlődiagnosztikai tanfolyamot tartott kórházunkban az ÁEK Radiológia Osztálya és az Európai Emlődiagnosztikai Társaság november 7-8-án.

11 külföldi és 61 magyar résztvevõ hallgatta az elõadásokat a korai emlõrák diagnosztikájának újdonságairól, a magas rizikójú elváltozásokról és a high risk betegcsoport MR szûrésének friss eredményeirõl.

Ezt követõen 3 csoportban 6 különbözõ gyakorlati oktatáson vettek részt a hallgatók. Nagy sikere volt az ultrahang vezérelt emlõ intervenciós workshop-oknak, ahol a tanfolyam résztvevõi valódi emlõt szimuláló fantomon saját maguk gyakorolhatták a korszerû ultrahang vezérelt emlõbiopsziás módszereket.

A 2 napos tanfolyamot külföldi és hazai elõadók tartották (C. Boetes, Maastricht/NL, J. Veltman, Nijmegen/NL, Forrai Gábor és Riedl Erika ÁEK Budapest). A kurzust tesztvizsga zárta, a résztvevõk 22 kredit pontot kaptak.