Megalakult a Kórházi Felügyelő Tanács

Szerző: MH Egészségügyi Központ |

Az elmúlt év decemberében megalakult a HM ÁEK Kórházi Felügyelő Tanács. A 15 fős testületből nyolcan az igényjogosultakat képviselő szervezetek delegáltjai, heten pedig a HM ÁEK Közalkalmazotti Tanács tagjai.

A Felügyelõ Tanács elnökének Orgovány István urat választották meg. A Tanács elfogadott munkaterv alapján rendszeresen ülésezik.

Orgovány István elnök (a képen középen)elérhetõségei:

telefon: 06/30/977–99–70

e-mail: orgovanyi@t-email.hu