Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Főorvosi kinevezések

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2007. június 1., péntek 15:02

Az HM Állami Egészségügyi Központ 2007. július 1-i megalakulásakor az intézmény 28 osztálya közül hat élére megbí­zott osztályvezető főorvos került kinevezésre. E posztokra a Honvédelmi Miniszter ez év őszén pályázatot í­rt ki.

A bí­ráló bizottság véleménye alapján 2008. november 17-én a honvédelmi miniszter ünnepélyes keretek között november 15-i hatállyal kinevezte Dr. Kovács Gábor fõorvost a pszichiátriai, Prof. Papp György fõorvost az urológiai, Dr. Veres Róbert cí­mzetes egyetemi tanárt az idegsebészeti, Dr. Zsigmond György fõorvost a III. számú belgyógyászati, továbbá Dr. Szakács Zoltán fõorvost az ideggyógyászati, Dr. Vajda Adriennt a bõrgyógyászati osztály élére. Utóbbi két fõorvost a kinevezésükkel egyidejûleg ezredessé léptette elõ.

A kinevezett fõorvosoknak a honvédelmi miniszter eredményes munkát és szakmai sikereket kí­vánt, mí­g a bõrgyógyászati és az idegsebészeti osztályok eddigi megbí­zott osztályvezetõ fõorvosainak a tevékenységét Honvédelemért Kitûntetõ Cí­m adományozásával köszönte meg.