Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Dicsőség a hősöknek

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2008. június 16., hétfő 14:59

A HM ÁEK-ben június 16-án koszorúzási ünnepség keretében emlékeztek meg az 1956-os vértanúkról.

Prof. Dr. Grósz Andor orvos dandártábornok, a fõigazgató katonai helyettese beszédében méltatta az 1956-os forradalom során bebörtönzött, halálra í­télt és kivégzett mártí­rok elveik melletti hõsi helytállását, amely példaértékû a jelen kor számára is.

Az ÁEK egyik meghatározó elõdintézete, a Központi Honvédkórház vezetése három évvel ezelõtt az 1956-ban halálra í­télt és kivégzett katonák tiszteletére emléktáblát állí­tott, amelyet most Prof Dr. Grósz Andor orvos dandártábornok és Ujvári József nyugállományú dandártábornok, a Nagy Imre Társaság katonai ügyvivõje koszorúzott meg.