Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Komplex urológiai és érsebészeti műtét az MH Egészségügyi Központban

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. október elején összetett urológiai és érsebészeti műtét végeztek kollégáink egy vese daganatos betegnél a Podmaniczky utcai telephelyen.

Az eset különlegessége az volt, hogy a beavatkozás korszerű, vérmentő (Cell-Saver) készülék segítségével valósult meg, ezáltal a beteg saját, műtét során elvesztett vére került vissza a szervezetébe szűrést és tisztítást követően. Az eljárás során nincs szükség külső vér felhasználására, amely rendkívül előnyös a páciens számára, mivel nem terheli meg az immunrendszerét.

2021.10.06.

20211005_104937_jav