Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Komoly szakmai eredményeket értek el

2013. augusztus 12., hétfő 14:35

A katonai adminisztráció napja alkalmából rendezett központi ünnepséget a szakterület szakmai irányítását ellátó Honvéd Vezérkar Híradó, Informatikai és Információvédelmi Csoportfőnöksége Budapesten, a Honvédelmi Minisztérium Lehel úti objektumában augusztus 9-én, pénteken.

A Honvéd Vezérkar főnök ünnepi köszöntőjének ismertetését, valamint az elismerések átadását követően Hajzer Miklós ezredes, a HVK Híradó, Informatikai és Információvédelmi Csoportfőnökség dokumentumvédelmi osztályvezetője tolmácsolta Vass Sándor mérnök dandártábornok, csoportfőnök elismerését. Megköszönte az állomány munkáját, majd röviden értékelte a szakterület által az elmúlt esztendőben elért komoly szakmai eredményeket és ismertette a közeljövő fontosabb feladatait.

A katonai adminisztráció napja alkalmából − elöljáró parancsnokaik javaslatára − Hende Csaba honvédelmi miniszter emléktárgyat adományozott Kovács Éva törzszászlós (MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár) és Tihany Tímea törzszászlós (MH Hadkiegészítő és Központi Nyilvántartó Parancsnokság) részére.

Dr. Benkő Tibor vezérezredes, Honvéd Vezérkar főnök emléktárgyat adományozott Schönveitz Tünde őrnagynak (MH Egészségügyi Központ); Magyar Honvédség-érmet adományozott Apavári György törzszászlósnak (MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred), Gulyás Györgyi törzszászlósnak (MH 12. Arrabona Légvédelmi Rakétaezred) és Muzsnákiné Vantal Mária közalkalmazottnak (MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandár).