Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Kollégánk is résztvett az Úszó Világkupa betétfutamán

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: Rácz Tünde |

A FINA budapesti úszó világkupa 2021. október 7-i döntőit követően különleges betétfutamot is láthattak a nézők, ahol kollégánk is versenybe szállt.

A Duna Aréna medencéjében vízbe ugrottak azok a dolgozók, akik a világjárvány elleni küzdelemben résztvettek. Orvosok, nővérek, rendvédelmi dolgozók, tanárok és ismert zenészek váltója mellett katonákból álló váltó is rajtkőre áll.

A csapatban az MH Egészségügyi Központ Egészségfejlesztési Osztályon dolgozó, Dr. Polonyiné Dr. Svéd Amelta őrnagy képviselte az intézményt.

61603046775a1608099166
Címkék