Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Kiváló sportolói eredményt ért el az MH EK orvosa

2020. október 3-4 között rendezték meg a Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokságot, ahol az MH Egészségügyi Központ orvosa, Dr. Koras Réka hadnagy dobogós helyezést ért el a kajak női páros MAsters 10 km-es korcsoportos döntőjében.

Az intézmény Baleseti Sebészeti osztályán dolgozó orvos hadnagy edzőjével, Ujj Krisztinával érte el a 3. helyezést a győri Aranyparton megrendezett sportversenyen.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány