Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Kiváló sporteredményt ért el az MH Egészségügyi Központ dolgozója

A Magyar Sportlövők Szövetsége 2019. június 5-9. között rendezte meg a gyenesdiási Sportlőtéren az 50 méteres futócél versenyszámok Országos Bajnokságát. Az MH Egészségügyi Központban dolgozó Körtvélyessy Gabriella rajthoz állt a versenyen, ahol egy ezüst-, illetve egy bronzérmet nyert.

1609151912
Az Ügyviteli Alosztály dolgozója 1984-ben kezdett el versenyszerűen a sportlövészettel foglalkozni. Kisebb kihagyás után, hat éve újra a válogatott keret tagja. A korábbi többszörös országos bajnok, Európa-bajnoki ezüst-, és bronzérmes versenyzőnő az Országos Bajnokságon kétféle szakágban ért el dobogós eredményeket: 30+30-as kategóriában ezüstérmet, míg 40 vegyes kategóriában bronzérmet vihetett haza.

1609151912
Gabriella munka mellett készül fel a versenyekre, azonban nehezíti a felkészülést, hogy csak néhány lőtér alkalmas a futócél versenyszám gyakorlására.
A sportolónő a szentendrei Honvéd Kossuth Lövész Klubnál készül fel a következő megmérettetése, amely a július 8–15. között megrendezésre kerülő Sportlövő Európa-Bajnokság lesz szintén a gyenesdiási Sportlőtéren.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány