Kiemelt elismerések az MH EK életében

Folytatva az előző évben megkezdett hagyományt, Dr. Kun Szabó István vezérőrnagy, az MH Egészségügyi Központ parancsnoka a 2018. évben kimagasló teljesítményt nyújtó munkatársaknak elismeréseket adott át 2019. június 27-én a Stefánia Palotában az intézmény egészségügyi Gálaestjén.

1609151937
A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ parancsnoka és vezetőtársai fontosnak tartják a kiemelkedően teljesítő munkatársak tevékenységének elismerését. Nemcsak a „kötelező jellegű” ünnepi állománygyűléseken, hanem ily módon is látják az eredményeket, valamint nagyra értékelik a közösségért és az intézményért tett erőfeszítéseket.

1609151937
Az ünnepségen 13 kategóriában 17 díjat adott át az MH Egészségügyi Központ parancsnoka. A kategóriák összeállításának elsődleges szempontja idén is az volt, hogy az intézményben folyó, kölcsönösen egymásra épülő tevékenységek megjelenítésével az egészségügyi és az ő munkájukat közvetlenül vagy közvetetten támogató szakemberek erőfeszítései elismerésre kerüljenek. Emellett természetesen az is meghatározó volt, hogy a szakterületükön régóta dolgozó munkatársak mellett a kiváló és áldozatos munkát végző fiatal kollégák is teret kapjanak. Az idei évben egy új kategória is megjelent, mellyel az intézmény az „év közösségét”ismerte el.

1609151937
Kiszakadva a mindennapi rutinból, egy méltó helyszínen, színvonalas program mellett egy közösségformáló kulturális estet sikerült megteremteni egy közel 4000 fős szervezet állományának.

1609151937

Az MH Egészségügyi Központ „2018. év munkatársa elismerés” díjazottjai:

1. Dóra Anita honvédelmi alkalmazott, dietetikus: Az év fiatal egészségügyi szakdolgozója
2. Polgárdi Petra honvédelmi alkalmazott, diplomás ápoló: Az év fiatal egészségügyi szakdolgozója
3. Magyar Anikó honvédelmi alkalmazott, szakápoló: Az év elhivatott egészségügyi szakdolgozója
4. Tóthné Bődi Mária honvédelmi alkalmazott, vezető asszisztens: Az év elhivatott egészségügyi szakdolgozója
5. Dr. Hasznosné Dr. Sklánitz Lucia honvédelmi alkalmazott: Az év gyógyító tevékenységet támogató munkatársa
6. Tóth Krisztina főtörzsőrmester: Az év gyógyító tevékenységet támogató munkatársa
7. Bognár Tamás honvédelmi alkalmazott: Az év betegellátó tevékenységet végző munkatársa
8. Pergel József Vitus honvédelmi alkalmazott: Az év betegellátó tevékenységet végző munkatársa
9. Siba Enikő honvédelmi alkalmazott: Az év fiatal gazdálkodási munkatársa
10. Mayer Gábor őrnagy: Az év elhivatott gazdálkodási munkatársa