A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

Katonák segítik az oltást Nógrád megyében

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Rácz Tünde |  2021. március 31., szerda 13:03

Egyidejűleg négy Nógrád megyei településen - Bujákon, Magyarnándoron, Romhányon és Szendehelyen - oltották az előzetesen regisztrált lakosokat a Magyar Honvédség katonái március 30-án, kedden. A mobil oltóállomások segítségével így településenként akár napi 150 fő is hozzájuthatott a koronavírus elleni vakcinához.

Címkék