Ismételten vizsgát tettek az MH Egészségügyi Központban a Semmelweis Egyetem hallgatói

2019. június 17., hétfő 13:00

2019 májusában 14 fő képalkotó diagnosztikai analitikus hallgató tette le záróvizsgáját az MH Egészségügyi Központ Központi Radiológiai Diagnosztika Osztályán.

A Radiológiai Osztály munkatársai 2007 júniusától vesznek részt a Semmelweis Egyetem hallgatóinak képzésében. Több másik intézmény mellett az osztály gyakorlóhelyként is szolgál a négy éves BSC képzésben résztvevő képalkotó tanulók számára, így a kórház dolgozói aktívan részt vettek a diákok felkészítésében, akik sikeres záróvizsgát teljesítettek.
Az ország egyik legnagyobb kórházaként az MH Egészségügyi Központ egyik kiemelt feladata, hogy folyamatosan részt vegyen a jövő egészségügyi dolgozóinak a képzésében.