Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Ismételten vizsgát tettek az MH Egészségügyi Központban a Semmelweis Egyetem hallgatói

2019 májusában 14 fő képalkotó diagnosztikai analitikus hallgató tette le záróvizsgáját az MH Egészségügyi Központ Központi Radiológiai Diagnosztika Osztályán.

A Radiológiai Osztály munkatársai 2007 júniusától vesznek részt a Semmelweis Egyetem hallgatóinak képzésében. Több másik intézmény mellett az osztály gyakorlóhelyként is szolgál a négy éves BSC képzésben résztvevő képalkotó tanulók számára, így a kórház dolgozói aktívan részt vettek a diákok felkészítésében, akik sikeres záróvizsgát teljesítettek.
Az ország egyik legnagyobb kórházaként az MH Egészségügyi Központ egyik kiemelt feladata, hogy folyamatosan részt vegyen a jövő egészségügyi dolgozóinak a képzésében.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány