Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Idén is a Honvédkórház látta el a Sziget Fesztiválon megsérült személyeket

2019. augusztus 15., csütörtök 7:36

A Honvédkórház 2019-ben is kiemelt szinten kezelte a Sziget Fesztivál egészségügyi biztosítását.

A rendezvényen idén, mintegy 150 sérült szakszerű ellátására került sor.
Az esemény helyszíne a Honvédkórház sürgősségi ellátási körzetéhez tartozik, így nem csak a fesztivál területén, hanem külön erre kialakított váróhelyiségben látta el a sérülteket a kórház Sürgősségi Centruma és Baleseti Sebészeti Osztálya.
A megnövekedő betegforgalomra előzetes intézkedésekkel is készültek, többek között a nagyszámú külföldi vendég miatt, angolul, németül és franciául beszélő önkéntes orvostanhallgatók is bevonásra kerültek a betegek ellátásába.
A pozitív tapasztalatok alapján a Honvédkórház a későbbiekben is számít az idegen nyelvet jól beszélő önkéntesek részvételére a Sziget Fesztivál teljes időtartama alatt.
Újdonság volt az óránkénti „shuttle” járat, amely díjmentesen visszaszállította a Szigetre az ellátott betegeket.