Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

Információk a kampányoltási hétről

2020. dec. 17. 15:00:28

Az MH Egészségügyi Központ Róbert Károly körúti székhelyén november 22-28-a között is várjuk az oltásra érkezőket. Az oltási akcióhéten előzetes regisztráció és időpont nélkül is érkezhetnek azok, akik az első, második vagy akár a harmadik oltást meg szeretnék kapni.

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Hármas ikrek születtek a Honvédkórházban

Örömteli, nem mindennapi esemény az MH Egészségügyi Központ életében: hármas ikrek születtek a Honvédkórház Családbarát Szülészet - Nőgyógyászati Osztályán, 2019. november 26-án.

Az újszülöttek a várandósság 31. hetében, koruknak megfelelő állapotban jöttek a világra, két kislány 1490 grammal és egy kisfiú 1700 grammal. A gyermekeket a Szülészet – Nőgyógyászati Osztály Perinatális Intenzív Centrumában (PIC) ápolják, akiknek állapota stabil és kielégítő.

A császármetszéssel világra hozott kicsinyek műtétjében 3 nőgyógyász, 1 aneszteziológus, valamint a PIC 4 orvosa és 7 egészségügyi szakdolgozója vett részt. A társszakmák megfelelő és összehangolt munkája, szakmai tudása biztosította a kiváló körülményeket és a kisbabák szövődménymentes életkezdését.

ESZA  KA