Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Fotópályázat

2019. augusztus 16., péntek 10:39

Az MH Egészségügyi Központ munkatársainak fényképei is díjazásra kerültek a Katonai Meteorológia Napja alkalmából meghirdetett fotópályázaton.

A fotópályázatot az MH Geoinformációs Szolgálat hirdette meg a Katonai Meteorológia Napja alkalmából, melyre 41 pályázótól 405 db fénykép érkezett.

Az MH Egészségügyi Központ két munkatársa, Dóra Réka biológus és Hegedűs Csaba százados, egészségfejlesztési szakember beküldött fényképeit is a díjazottak közé választotta a bíráló bizottság.

Dóra Réka

Az MH Egészségügyi Központ gratulál a munkatársak elért eredményeihez!

Hegedűs Csaba

Dóra Réka