A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

FONTOS tájékoztató az oltásra érkező pedagógusoknak!

2021. ápr. 1. 12:26:03

Kérjük Önöket, hogy a hétvégi oltás során azért, hogy a kórházon belül a megfelelő védőtávolságokat tudják tartani az alábbi szabályokat tartsák be:

Folyamatos szolgálatban az oltóbuszok

Szerző: honvedelem.hu | Fotó: Kertész László |  2021. április 7., szerda 7:28

Folyamatos az oltásra regisztráltak ellátása a Magyar Honvédség speciális oltóbuszain. A koronavírus-járvány elleni védekezést segítő mobil oltóállomások április 6-án, kedden, Komárom-Esztergom megye öt településén – Kecskéden, Környén, Vértesszőlősön, Bajon és Naszályon - teljesítettek szolgálatot.