Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Főepidemiológusi összevonás

2014. február 13., csütörtök 9:44

A Magyar Honvédség Közegészségügyi - Járványügyi Szolgálata szervezésében MH Főepidemiológusi összevonásra került sor 2014. február 06.-án az MH Egészségügyi Központban.

A továbbképzésen közegészségügy-járványügy, illetve a bioterrorizmus aktualitásai kerültek bemutatásra az alapellátásban dolgozók feladataira fókuszálva. A képzésen a katonai szervezetek egészségügyi szakállományán túl a rendvédelem, valamint a polgári egészségügy szakállománya vett részt, mintegy 60 fővel.

Előadások a letölthető állományokban találhatók alább.