Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Felkészítésben vett részt MH Egészségügyi Központ

2017. november 17., péntek 13:02

Az MH Egészségügyi Központ Klinikai Demonstrációs Egység munkatársai segítették a szakmai felkészülésben a WorldSkills 2017. nemzetközi versenyen egészségügyi kategóriában induló magyar versenyzőt.

A szakmák olimpiájának is nevezett versenyen, Abu Dhabiban „Health and Social Care” kategóriában Simon Zsolt a 12. helyezést érte el. Az októberben megrendezett, négy napos versenyen a résztvevők 16 ápolási-gondozási feladatot láttak el, amelyek között volt műtét utáni ellátás, diabeteszes beteg ellátása, valamint Parkinsonos és szklerózis multiplexes beteg segítése is.

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Klinikai Demonstrációs Egysége korszerű technikai felszereltséggel rendelkezik, amely lehetővé teszi a magas szintű szakmai képzést, hozzájárulva ezzel az ápolók és egészségügyi szakemberek oktatásához, továbbképzéséhez.

A Klinikai Demonstrációs Egység az ország egyik legnagyobb „Skill-laborja”, éves szinten körülbelül 1000 orvos, orvostanhallgató, szakdolgozó, közép és felsőfokú egészségügyi szakképzésben résztvevő hallgató és katona-egészségügyi dolgozó gyakorlati képzését biztosítja.

Fotó: www.worldskills.org, www.aeek.hu