Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Felhívás! - Podmaniczky utcai telephelyen elővizsgálati pont

2020. március 16., hétfő 16:40

A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ tájékoztatja betegeit, illetve az intézménybe érkezőket, hogy 2020. március 17-étől – a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel – a Podmaniczky utcai telephelyen is elővizsgálati pontot működtet.

Az MH Egészségügyi Központ Podmaniczky utcai telephelyén kizárólag az elővizsgálati ponton történő áthaladást követően lehet igénybe venni minden járó- és fekvőbeteg ellátást.
Az elővizsgálat lázmérésből és kérdőív kitöltéséből áll, amely mindenkinek kötelező! Ennek bevezetése miatt megnő a várakozási idő.
Kérjük Önöket, hogy várakozás közben tartsanak egymás között 2 méter távolságot!
A járó- és fekvőbeteg ellátó szakrendelések, szakambulanciák és a fekvőbeteg osztályok, valamint a diagnosztikai ellátások szolgáltatásait kizárólag azok vehetik igénybe, akiknél nem merül fel a koronavírus-fertőzés gyanúja. Ellenkező esetben a beteg további vizsgálata a telephely Sürgősségi Fogadóhelyén történik, amelyet a Rippl-Rónai utcai bejárat felől lehet megközelíteni.
Az intézmény mindenki biztonsága érdekében kéri a szíves megértést és türelmet!