Hozzátartozók tájékoztatása telefonon történő információkéréshez

2020. dec. 28. 14:02:59

Tájékoztatjuk betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a járványhelyzet miatt elrendelt teljes körű látogatási tilalomra való tekintettel, intézményünk megkönnyíti a cselekvőképes állapotban felvett, COVID osztályon fekvő betegek hozzátartozói részére az egészségügyi ellátásában részesülő beteg állapotáról történő telefonos tájékozódást.

A látogatási tilalom új szabályai

2021. febr. 2. 12:22:54

A járványügyi adatok alapján, a koronavírus okozta nemzetközi közegészségügyi-járványügyi helyzet miatt 2020. december 8-tól visszavonásig az alábbi részletszabályok mellett van érvényben a látogatási tilalom az intézmény valamennyi fekvő-beteg ellátó osztályán és bentlakásos szolgáltatást nyújtó telephelyein.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2021. márc. 7. 16:52:25

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

Felhívás - ellátás csak sürgős, indokolt esetekben

2020. március 17., kedd 18:01

Felhívjuk az előjegyzéssel rendelkező Betegeink figyelmét, hogy 2020.03.16-tól a tervezett egészségügyi ellátás csak sürgős szükség (életveszély vagy tartós egészségkárosodás elkerülése érdekében) esetén kerül elvégzésre.

Kérjük Önöket, hogy az MH Egészségügyi Központ szakrendelésein, szakambulanciáin és a diagnosztikai vizsgálatokon ennek megfelelően, csak valóban sürgős, indokolt esetekben jelenjenek meg

Betegeinket ezekben az esetekben is 7.30–20.00 óra között várják orvosaink és ápolóink. Az elmúlt napok tapasztalatai alapján a kora reggeli órákban hosszabb sorban állás várható, ezért javasoljuk a lehetőség szerinti későbbi időpontban érkezést.