Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Felhívás az oltásra érkezőknek! Időszakosan átszervezzük az oltási előjegyzést!

Szerző: MH Egészségügyi Központ |  2021. január 16., szombat 18:05
Tájékoztatjuk a tisztelt oltásra jelentkezőket, hogy az Országos Tisztifőorvos 2021. 01.16-ai az oltóközpontoknak megküldött körlevele alapján a Pfizer oltóanyaggyártó egy hónapig az eredetileg kiszállítani tervezett oltóanyag mennyiség 50-60%-át biztosítja.

Az oltóközpontoknak  úgy kell módosítani az oltási előjegyzésüket, hogy a már eddig beadott 1. részoltásokhoz tartozó 2. részoltásokat maradéktalanul biztosítani tudják.
Az MH Egészségügyi Központ a fentiekre tekintettel a 2021. 01. 17-ei és 01. 18-ai előjegyzéseket (1. részoltás vonatkozásában) kénytelen átszervezni. Kérjük szíves megértésüket és türelmüket.

Aki előjegyzéssel rendelkezik a 2. részoltásra kérjük a megadott időben jelentkezzen az oltás beadására, mert részükre az oltóanyag biztosított az oltóponton.

Kérjük az oltásra jelentkezés előtt, illetve az oltásra indulás előtt tájékozódjon!

MH Egészségügyi Központ