Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Felhívás az oltásra érkezőknek! Időszakosan átszervezzük az oltási előjegyzést!

Szerző: MH Egészségügyi Központ |
Tájékoztatjuk a tisztelt oltásra jelentkezőket, hogy az Országos Tisztifőorvos 2021. 01.16-ai az oltóközpontoknak megküldött körlevele alapján a Pfizer oltóanyaggyártó egy hónapig az eredetileg kiszállítani tervezett oltóanyag mennyiség 50-60%-át biztosítja.

Az oltóközpontoknak  úgy kell módosítani az oltási előjegyzésüket, hogy a már eddig beadott 1. részoltásokhoz tartozó 2. részoltásokat maradéktalanul biztosítani tudják.
Az MH Egészségügyi Központ a fentiekre tekintettel a 2021. 01. 17-ei és 01. 18-ai előjegyzéseket (1. részoltás vonatkozásában) kénytelen átszervezni. Kérjük szíves megértésüket és türelmüket.

Aki előjegyzéssel rendelkezik a 2. részoltásra kérjük a megadott időben jelentkezzen az oltás beadására, mert részükre az oltóanyag biztosított az oltóponton.

Kérjük az oltásra jelentkezés előtt, illetve az oltásra indulás előtt tájékozódjon!

MH Egészségügyi Központ

Legfrissebb hírek