Fát ültettek az MH Egészségügyi Központ dolgozói

A fa ültetés az egyik leghatékonyabb módja annak, hogy tegyünk valamit a környezetünkért. Ennek kapcsán, valamint az összetartozást szimbolizálva az MH Egészségügy Központ néhány egészségügyi dolgozója fát ültetett el az intézmény székhelyén 2019. október 15-én.

1609152025

Nagy Éva a Bőrgyógyászat Szakrendelő szakasszisztense a környezetvédelem mellett közösségteremtő célzattal szervezte meg az eseményt. „Tesszük a dolgunkat, csak rohanunk és nincs idő megállni, sétálni a kórház udvarán. Ezért is született meg a gondolat, hogy ültessünk fát, mert akkor van esély arra, hogy időnként megálljunk kicsit, megcsodáljuk, gondozzuk a fát, törődjünk vele”- mondta az ültetés ötletgazdája.

Az elültetett vöröslevelű cseresznyeszilva gyökerei alá időkapszulát és üzeneteket is elhelyeztek üzenve az utókornak, hogy fontos a közösség összetartó ereje.

1609152026

1609152026