Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Értékelő, feladatszabó állománygyűlés az MH Egészségügyi Központban

2013. március 6., szerda 16:00

Szabó István mérnök dandártábornok, parancsnok megtartotta 2012. évi értékelését és a 2013. évi feladatszabását.

A 2012. évre visszatekintve a szervezeti egységek feladatait megfelelőnek-jónak minősítette. 2013-ra vonatkozóan a szervezeti átalakítást és a racionalizáció hátralévő feladatait emelte ki, a gazdaságosság megszilárdításával párhuzamosan. Az elmúlt esztendőben a katona-egészségügyi integráció jelentett járulékos terhelést az állomány feladataiban, és meg kellett küzdeni a kórház gazdasági helyreállításával. Az idei évre áthúzódó szervezeti átalakítás legfontosabb céljai a betegellátás és a gazdasági működés stabilizálása, a szervezeti struktúra véglegesítése, a civil és katonai egészségügyi feladatok elkülönítése.