Tájékoztatás az Astra-Zeneca oltás elhalasztásáról

2021. márc. 5. 13:00:50

Tájékoztatjuk az érintett lakosokat, hogy az Operatív Törzs döntése szerint március 6-7-én az Astra-Zeneca oltás elmarad. Az oltás új időpontjáról központi értesítést fognak kapni. Kérjük megértésüket!

Értékelő, feladatszabó állománygyűlés az MH Egészségügyi Központban

2013. március 6., szerda 16:00

Szabó István mérnök dandártábornok, parancsnok megtartotta 2012. évi értékelését és a 2013. évi feladatszabását.

A 2012. évre visszatekintve a szervezeti egységek feladatait megfelelőnek-jónak minősítette. 2013-ra vonatkozóan a szervezeti átalakítást és a racionalizáció hátralévő feladatait emelte ki, a gazdaságosság megszilárdításával párhuzamosan. Az elmúlt esztendőben a katona-egészségügyi integráció jelentett járulékos terhelést az állomány feladataiban, és meg kellett küzdeni a kórház gazdasági helyreállításával. Az idei évre áthúzódó szervezeti átalakítás legfontosabb céljai a betegellátás és a gazdasági működés stabilizálása, a szervezeti struktúra véglegesítése, a civil és katonai egészségügyi feladatok elkülönítése.