Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Éremeső a Running Warrior Speciális Akadálypálya versenyen

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. október 8-án az MH Egészségügyi Központ debreceni egészségügyi központjának három katonája vett részt a Running Warrior Speciális Akadálypálya versenyen, ahonnan mindhárman éremmel térhettek haza.

A versenyen Nagy Péter törzsőrmester férfi 2. korcsoportban első helyen végzett, Bodnár Jordán Gáspár őrmester férfi 1. korcsoportban harmadik helyezést ért el, női kategóriában pedig Kovács Fruzsina őrvezető lett szintén bronzérmes.

Címkék
Legfrissebb hírek