Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Emléktábla a meg nem születettek emlékére

2017. március 29., szerda 8:55

Emléktáblát helyezett el a Magyar Keresztény Misszió Alapítvány a meg nem születtek emlékére az MH Egészségügyi Központban 2017. március 24-én.

A Magyar Keresztény Misszió Alapítvány a meg nem születettek emléke előtt áldozva kezdeményezte márványtábla elhelyezését az MH Egészségügyi Központban.

Az ünnepélyes átadás alkalmával Dr. Klementis Ildikó, a Magyar Keresztény Misszió Alapítvány elnök-helyettese beszédében kiemelten foglalkozott a megfogant, de meg nem születethetett gyermekekkel és családjaikkal, továbbá bemutatta az alapítvány munkáját és céljait.

Dr. Szabó Gergely, az MH Egészségügyi Központ, Honvédkórház, Szülészeti és nőgyógyászati osztályának főorvosa hangsúlyozta, hogy munkája során a születés és az élet fontosságára koncentrál és legfőbb célja, hogy a családok tudatosan vállaljanak gyermeket.

A rendezvényen felszólalt Bergs Zsuzsanna, a Kiáltás az Életért Egyesület alelnöke és Horváth István, az ALIANSZ – Magyarországi Evangéliumi Szövetség főtitkára is.

Az ünnepség zárásaként Nagy Endre főhadnagy, a Katolikus Tábori Püspökség, tábori lelkésze megáldotta az emléktáblát, majd az MH Egészségügyi Központ és a Magyar Keresztény Misszió Alapítvány jelenlévő képviselői elhelyezték koszorúikat.