Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Emlékérmet kapott az MH EK főtörzsőrmestere

A Magyar Honvédség vezénylő zászlósa, Kriston István főtörzszászlós emlékérmet adományozott az MH Egészségügyi Központ állományában szolgálatot teljesítő Bodnár István főtörzsőrmesternek.

A főtörzsőrmester a szolgálata során elvégzett eredményeiért, valamint közelgő nyugállományba vonulásának alkalmából vehette át az emlékérmet. A Szállítási Osztályon dolgozó főtörzsőrmester az állomáshelyén elvégzett kiemelkedő munkája mellett Bosznia-Hercegovinában teljesített külszolgálatot.
Az emléktárgy átadására 2018. február 26-án került sor a Honvédelmi Minisztériumban, ahol Szabó István vezérőrnagy, a Honvéd Vezérkar főnökének koordinációs helyettese is gratulált az elismeréshez.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány