Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Elővizsgálati kérdőív (letölthető)

2020. május 22., péntek 11:16

Az elővizsgálati pontokon kötelező jelleggel kitöltendő kérdőív letölthető mintái.

Mielőtt bármilyen járóbeteg ellátást vennének igénybe, kérjük, hogy minden esetben telefonon egyeztessenek kezelőorvosukkal. Az intézmény szakrendeléseit és szakambulanciáit kizárólag előjegyzett időpontban lehet igénybe venni.

Az egészségügyi ellátásra, a már korábban meghatározott bejáratokon (a Székhely esetében a Pap Károly utcai és a Podmaniczky u.telephely esetében a Dózsa György úti) lehet érkezni, ahol továbbra is az elővizsgálati ponton szükséges áthaladni: alapos kézfertőtlenítés után testhőmérséklet mérés és kérdőív kitöltés (amely letölthető a “Letölthető állományokból” a lap alján). Az előzetesen letöltött és megfelelően kitöltött kérdőívek meggyorsítják a mérőponton történő áthaladást.

Az intézetbe történő belépés kizárólag maszkban, vagy az arc eltakarását biztosító egyéb módok alkalmazásával (kendő stb.) lehetséges. Az elővizsgálati ponton történő áthaladás minden beteg részére kötelező, melynek időtartama csúcsidőben akár 1 órát is igénybe vehet. Ezt kérjük, vegye figyelembe az előjegyzett időpontra való érkezéskor.

A kérdőívek letölthetők:

Kérdőív magyar (hun)