Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Elismerések

Az 1956. október 23-i forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából az MH Egészségügyi Központ főigazgatója elismeréseket adott át munkatársainak 2020. október 21-én.

A COVID-19 okozta járványhelyzet intézményünket is nap mint nap fokozott kihívások elé állítja, amikor betegeink és dolgozóink egészségének védelme a legfontosabb. Mindemellett azonban nem szabad megfeledkeznünk a forradalom és szabadságharc évfordulójának jelentőségéről és az elismerést kiérdemlő munkatársainkról sem.

Éppen ezért Prof. Dr. Wikonkál Norbert főigazgató, a járványhelyzetre való tekintettel most csak szűk körben köszöntötte az elismerésben részesülőket és gratulált elért eredményeikhez.

Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány