Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Életmentő műtétet hajtottak végre az MH Egészségügyi Központ orvosai

Motorbalesetet szenvedett az a személy, akit súlyos, életveszélyes állapotban szállított mentőhelikopter 2018. június 17-én az MH Egészségügyi Központ Honvédkórházba.

A sérült ellátása azonnal megkezdődött, melynek során több szakterület orvosának összehangolt munkájára volt szükség. A hét órán át tartó műtétsorozaton közreműködtek urológus, nőgyógyász, általános-, valamint baleseti sebész szakemberek is.
A szakszerű beavatkozás eredményeképp a sérült stabil állapotban került az Intenzív Osztályra.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány