Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Életmentő műtétet hajtottak végre az MH Egészségügyi Központ orvosai

2018. június 25., hétfő 14:03

Motorbalesetet szenvedett az a személy, akit súlyos, életveszélyes állapotban szállított mentőhelikopter 2018. június 17-én az MH Egészségügyi Központ Honvédkórházba.

A sérült ellátása azonnal megkezdődött, melynek során több szakterület orvosának összehangolt munkájára volt szükség. A hét órán át tartó műtétsorozaton közreműködtek urológus, nőgyógyász, általános-, valamint baleseti sebész szakemberek is.
A szakszerű beavatkozás eredményeképp a sérült stabil állapotban került az Intenzív Osztályra.