Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Elek Ilona díjat kapott orvosunk

2019. április 11., csütörtök 16:02

Díjat kapott Dr. Jancsó Máté József szakorvosjelöltünk az egyetemi sportért végzett kiemelkedő tevékenységéért a magyar Sport Házában, 2019. április 10-én.

Dr. Jancsó Máté József, az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Plasztikai és Égéssebészeti Osztály szakorvosjelöltje Elek Ilona emlékérmet kapott az egyetemi sportért végzett kiemelkedő tevékenységéért.

A kitüntetések átadására a Magyar Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség éves közgyűlésén ünnepélyes keretek között került sor. A díjátadón részt vett Dr. Szabó Tünde államtitkár, Prof. Dr. Józsa János MRK elnök, Prof. Dr. Bódis József államtitkár, valamint Murai László HÖOK elnök.
Dr. Jancsó Máté 2013 óta önkéntes segítőként kezdte medikus tevékenységét az MH Egészségügyi Központ Honvédkórház Plasztikai és Égéssebészeti Osztályán, műtétekben aszisztálva. 2016-ban rezidensként kezdett dolgozni az osztályon, jelenleg már szakorvosjelöltként tevékenykedik.

Az egyetemi sporttal való kapcsolata elsőéves korában kezdődött, amikor dr. Merkely Béla professzorral megalakították a Semmelweis Egyetem vízilabdacsapatát – a hallgatói sportélet elősegítésére. 2013-ban életre hívták a Magyar Egyetemi-Főiskolai Vízilabda-bajnokságot, amely azóta is töretlen népszerűségnek örvend, évente egy tucat egyetemet és többszáz sportolót bevonva az egyetemi sportba. Az első három MEFOB-ot főszervezőként, utána a Magyar Egyetemi-Főiskokai Sportszövetség vízilabda szakreferenseként szakmailag felügyelve.