Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Együtt a koronavírus ellen

2020. március 25., szerda 14:06

Kérjük tisztelt betegeinket, hogy a jelenlegi járványügyi helyzetben, a biztonságos kórházi ellátás érdekében működjenek együtt munkatársainkkal! A gyógyító területen dolgozó kollégáink kéréseinek tegyenek eleget és fogadják el, viseljék a védőfelszereléseket itt tartózkodásuk idején.

Minden rendkívüli intézkedést az Önök, dolgozóink és családtagjaink biztonsága érdekében hozunk! A koronavírus elleni védekezés mindannyiunk felelőssége!