Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Együtt a koronavírus ellen

Kérjük tisztelt betegeinket, hogy a jelenlegi járványügyi helyzetben, a biztonságos kórházi ellátás érdekében működjenek együtt munkatársainkkal! A gyógyító területen dolgozó kollégáink kéréseinek tegyenek eleget és fogadják el, viseljék a védőfelszereléseket itt tartózkodásuk idején.

Minden rendkívüli intézkedést az Önök, dolgozóink és családtagjaink biztonsága érdekében hozunk! A koronavírus elleni védekezés mindannyiunk felelőssége!
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány