Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Egyetemi elismerések

2013. március 20., szerda 15:04

2012. november 27-én a Semmelweis Egyetemen a Dies Academicus ünnepségen átadták a címzetes egyetemi tanári, címzetes egyetemi docensi és mesteroktatói címeket olyan kiemelkedő személyeknek, akik hosszabb idő óta részt vesznek az oktatómunkában.Címzetes egyetemi tanári címet kapott Prof. Dr. Kiss Róbert Gábor a Kardiológiai Osztály vezető főorvosa.Címzetes egyetemi docensi címet kapott Dr. Nyolczas Noémi a Kardiológiai Osztály osztályvezető főorvos helyettese és Dr. Kovács László Ph.D., a II. Belgyógyászati Osztály endokrinológiai részlegvezető-helyettese.