Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Egy mozgalmas nap a haditorna versenyen

2015. április 15-én került megrendezésre a „Honvédelmi Kötelék˝haditorna verseny országos döntője a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen. A verseny részeként az „egészségügyi állomásra”, az Egészségügyi Felkészítő és Továbbképző Intézet szakállományából két fő egészségügyi kiképző került kijelölésre.

A sok fizikai, szellemi megpróbáltatás mellett, az „egészségügyi állomáson” egy azonnali életmentő elsősegélynyújtást kellett végrehajtani a katonai szakközépiskolák csapatainak. A csapatoknak a feladatra adott idővel is „harcolnia” kellett, mert a cél, a legrövidebb időn belüli tökéletes elsősegélynyújtás volt.

A kiképzők által elkészített imitált sérülések nagyban elősegítették az élethű ellátást, amelyek több esetben a látogatók, vendégek és a szervezők figyelmét is felkeltették.
Legfrissebb hírek
    Honvédkórházért Közhasznú Alapítvány