Lakossági felhívás

2021. febr. 15. 14:10:40

Látogatási tilalom az MH EK összes telephelyén 2021. november 1-jétől visszavonásig!

COVID-19 vonal hozzátartozók részére

2021. nov. 17. 16:07:01

COVID-19 információs vonalak kerültek kialakításra az MH Egészségügyi Központban ápolt, koronavírussal fertőzött betegek hozzátartozóinak tájékoztatása érdekében. Kérjük, hogy a pontos információk megismerése miatt kattintsanak a "Részletek" gombra.

Egészségügyi bemutatót tartott az MH Egészségügyi Központ

Szerző: MH Egészségügyi Központ | Fotó: MH Egészségügyi Központ |

2021. szeptember 30-án egészségügyi bemutatót tartottak az MH Egészségügyi Központ szakemberei a Breaktrough 2021. gyakorlat alkalmával.

Az eseményen az MH Egészségügyi Központ, a biztosítási feladatok ellátása mellett, bemutatta a Magyar Honvédség elöljárói számára a terepen alkalmazott katasztrófa-egészségügyi moduláris képességét, amely helyszíni sérült és betegállást tesz lehetővé, szükség esetén kiegészítve a polgári szervek beavatkozó-képességével.

edited_role2-10
Legfrissebb hírek