Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Egészségügyi bemutató tisztjelöltek részére

2013. május 8., szerda 12:23

Az MH Ludovika Zászlóalj harmad- és negyedéves honvéd tisztjelöltjei részére mutatta be feladatrendszerét a Magyar Honvédség Egészségügyi Központ, Egészségügyi Felkészítő és Továbbképző Intézet 2013. április 11-én.

A rendezvény célja volt megismertetni a MH egészségügyi szakkiképzés rendszerét, a katonai feladatok végrehajtása közben elvégezhető egészségügyi tevékenységeket a műveleti területen és békeidőben, valamint általános ismereteket adni a harctéri körülmények közötti sérültellátásról.
A program két részből állt.
A statikus bemutató alkalmával a hallgatók részére lehetőség nyílt az egészségügyi szakkiképzés során alkalmazott anatómiai eszközökön és egyéb felszereléseken történő gyakorlásra.
Ezt követően a dinamikus bemutatón betekintést nyerhettek – realisztikus helyzetet teremtve – a járőrözés során keletkezett harctéri sérülések alapszintű, Harctéri Életmentő Katonák által történő ellátásába, a harctéren rendelkezésre álló – rendszeresített – eszközök alkalmazásával, bemutatásával.