Díjazták a MH EK dolgozóit a Szakdolgozói Tudományos Kongresszuson

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara 2019. szeptember 5-7. között, Siófokon rendezte meg VI. Szakdolgozói Tudományos kongresszusát.

A rendezvény három napján 13 szekcióban több mint 90 előadás hangzott el a szakmát érintő különböző témákban.

A kongresszuson előadásával az MH EK négy munkatársa képviselte intézményünket, melyek közül a szakmai zsűri kettőt “Legjobb elődadói” díjjal jutalmazott.

A díjazottak:
Simenászné Breczkó Lilla – A középvezető szerepe a fluktuáció alakulásában
Kiss Edit – Mentorok és dementorok a gyakorlati oktatásban

A MESZK megbízásából készült ’ Veled Másokért II. – Ez nem film, ez az élet’ című, egészségügyi pályaválasztási kampányfilm elkészítésében szakmai tanácsadóként és szereplőként szintén közreműködtek az MH EK dolgozói.

Címkék