Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Díjazták a MH EK dolgozóit a Szakdolgozói Tudományos Kongresszuson

2019. szeptember 11., szerda 15:36

A Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara 2019. szeptember 5-7. között, Siófokon rendezte meg VI. Szakdolgozói Tudományos kongresszusát.

A rendezvény három napján 13 szekcióban több mint 90 előadás hangzott el a szakmát érintő különböző témákban.

A kongresszuson előadásával az MH EK négy munkatársa képviselte intézményünket, melyek közül a szakmai zsűri kettőt “Legjobb elődadói” díjjal jutalmazott.

A díjazottak:
Simenászné Breczkó Lilla – A középvezető szerepe a fluktuáció alakulásában
Kiss Edit – Mentorok és dementorok a gyakorlati oktatásban

A MESZK megbízásából készült ’ Veled Másokért II. – Ez nem film, ez az élet’ című, egészségügyi pályaválasztási kampányfilm elkészítésében szakmai tanácsadóként és szereplőként szintén közreműködtek az MH EK dolgozói.

Címkék