Oltási időpontfoglalás a lakossági portálon: eeszt.gov.hu

2021. ápr. 23. 15:41:25

Az Országos Kórházi Főigazgatóság a koronavírus elleni védekezés keretében a lakosság részére új, oltási időpontfoglaló felületet hozott létre az EESZT Lakossági Portálján. A rendszer egyéni oltási időpontfoglalásra biztosít lehetőséget.

2021. máj. 6. 9:22:44

Kérjük, hogy adója 1%-val támogassa Ön is a Honvédkórházért Közhasznú Alapítványt. Adószám: 18094921-1-41

16-18 évesek Pfizer oltásával kapcsolatos információk

2021. máj. 12. 13:04:40

Mielőtt az oltásra érkeznek figyelmesen olvassák el az alábbi információkat.

Csomagátadás a látogatási tilalom idején

2020. április 6., hétfő 7:48

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

A részükre készített csomagokat minden vasárnap 10:00 – 12:00 között van lehetőség átadni munkatársaink közvetítésével.

Kérjük, hogy a csomagok összeállításánál az alábbiakat vegyék figyelembe:

· Kérjük, ha módjukban áll, előre egyeztessenek hozzátartozóikkal a csomag tartalmát illetően, mert személyes találkozásra, látogatásra lehetőség nincs.

· A csomagok a legszükségesebbeket tartalmazzák. (Pl.: tisztálkodószer, fehérnemű)

· NE kerüljön bele romlandó élelmiszer, valamint nagy értékű tárgy.

· A csomagokon olvashatóan nagy betűkkel legyen elhelyezve a beteg neve és a fekvőbeteg ellátó osztály neve.

Együttműködésüket köszönjük!