Csomagátadás a látogatási tilalom idején

A jelenleg érvényben lévő látogatási tilalom alatt a bent fekvő betegeink saját biztonságuk érdekében nem találkozhatnak hozzátartozóikkal, de fontosnak tartjuk, hogy itt tartózkodásuk ideje alatt is megkaphassák szükséges csomagjaikat szeretteiktől.

A részükre készített csomagokat minden vasárnap 10:00 – 12:00 között van lehetőség átadni munkatársaink közvetítésével.

Kérjük, hogy a csomagok összeállításánál az alábbiakat vegyék figyelembe:

· Kérjük, ha módjukban áll, előre egyeztessenek hozzátartozóikkal a csomag tartalmát illetően, mert személyes találkozásra, látogatásra lehetőség nincs.

· A csomagok a legszükségesebbeket tartalmazzák. (Pl.: tisztálkodószer, fehérnemű)

· NE kerüljön bele romlandó élelmiszer, valamint nagy értékű tárgy.

· A csomagokon olvashatóan nagy betűkkel legyen elhelyezve a beteg neve és a fekvőbeteg ellátó osztály neve.

Együttműködésüket köszönjük!